Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies.
 
 
Dlhoročné skúsenosti
Sme tu pre Vás už 10 rokov
 
Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne
(je potrebné vykonať objednávku)
 
Doprava zdarma nad 70 Euro!
(okrem autobatérií a pneumatík)
 
Produktový filter
Cena
Výrobcovia
236
235
212
47
29
11
12
53
19
88
36
95
140
152
157
21
154
22
38
23
40
34
153

Náplne a kvapaliny


Pravidelným pridávaním aditíva či už do nafty alebo benzínu predlžujeme životnosť vozidla. Aditíva zlepšujú vlastnosti nafty / benzínu. Pridávaním aditíva do nafty sa zvyšuje cetánové číslo, čím sa zlepšuje spaľovannie, udržuje sa čistotu vstrekovacích trysiek, chráni palivový systém pred koróziou, znižuje bod tuhnutia a filtrovateľnosť nafty
v zimnom obodbí a potláča penivosť nafty v celom palivovom systéme. Pridávaním aditíva do benzínu sa znižuje spotreba benzínu, udržuje sa čistý motor a celý palivový systém, znižuje trenie v motore a chráni palivový systém pred koróziou. 
 

Brzdová kvapalina je zmes látok, ktorá sa používa na prenos tlaku v brzdovom systéme auta. Označujú sa americkou klasifikáciou DOT a čísla. Hlavným kritériom je teplota varu (DOT 3 - 205°C).
 

Chladiaca kvapalina alebo nemrznúca zmes predstavuje kvapalinu, ktorá odvádza teplo z bloku motora do chladiča, kde sa prúdením ochladzuje. Chladná voda cirkuluje späť do motora, aby ho ochladila. Kvalitu chladiacej zmesi je potrebné pravidelne kontrolovať (najmä pred zimou). 


 

Upresniť hľadanie

zoznammriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa: