Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies.
 
 
Dlhoročné skúsenosti
Sme tu pre Vás už 10 rokov
 
Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne
(je potrebné vykonať objednávku)
 
Doprava zdarma nad 70 Euro!
(okrem autobatérií a pneumatík)
 
Produktový filter
Cena
Výrobcovia
16
119
29
120
31
243
233
30
221
240
230
Autobatérie
Kapacita [Ah]

Autobatérie

Autobatérie

AKUMA má už vyše 100-ročnú tradíciu a s akumulátormi tejto značky sa na Slovensku stretávate už niekoľko desiatok rokov. Predstavuje tradičnú značku s modernými technológiami a špičkovými parmatrami.


FIAMM S.p.A., talianská spločnosť je jedným z najväčších výrobcov štartovacích a staničných akumulátorov na svete a je svetovou jednotkou vo výrobe klaksónov a antén pre automobilový priemysel. 


BANNER je medzinárodne uznávaná rakúska firma, ktorá ponúka značkové batérie, príslušenstvo k batériám a vyvažovacie závažia najvyššej kvality. Autobatérie do osobných aj nákladných áut. Údržbové aj bezúdržbové modely.


BOSCH je medzinárodná a popredná značka, ktorá sa orientuje na technológie a služby. 


EXIDE, významná celosvetová spoločnosť, je svetovým lídrom vo výrobe olovo-kyselinových akumulátorov. Ponúka široký sortiment autobatérií pre osobné automobily, automobily typu "štart-stop", nákladné automobily, motocykle a tiež pre karavany, lode a stroje. 


MAXGEAR predstavuje overenú technológiu, kontrolu kvality a starostlivý výber autobatérií vyrobených v Českej republike a distribútorom je BOSCH.


MEYLE, nemecká značka, dodáva svojim zákazníkom viac než 21 000 mimoriadne spoľahlivých a odolných náhradných dielov pre osobné automobily a nákladné vozidlá. 


VARTA ponúka štartovacie autobatérie do všetkých typov automobilov. Autobatérie do osobných áut od kapacity 40 Ah až po 110 Ah predstavujú kvalitné bezúdržbové autobatérie. Varta ponúka radu Varta Black Dynamic, Blue Dynamic a Silver Dynamic. Pre nákladné automobily s rozsahom 50 až 230 Ah ponúka rada Varta Black Promotive, Varta Blue Promotive, Varta Silver Promotive. 


Pozn.: Cena dopravy za autobatérie je fixne 2,50 Euro / ks aj v prípade ak má kombinovaná objednávka hodnotu viac než 70 Euro.


 

Upresniť hľadanie

zoznammriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa: