Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies.
 
 
Dlhoročné skúsenosti
Sme tu pre Vás už 10 rokov
 
Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne
(je potrebné vykonať objednávku)
 
Doprava zdarma nad 70 Euro!
(okrem autobatérií a pneumatík)
 

Osviežovače a vône do auta

Vône a osviežovače dokážu navodiť lepšiu náladu, odstrániť nežiadúce pachy v automobile a niektoré slúžia aj ako doplnok v interiéri. Vône do auta sú vo forme malých plechoviek, ktoré sa dajú uložiť kdekoľvek alebo vône na zavesenie. Kvalitné osviežovace a neutralizátory zápachu spríjemnia vzduch v aute a naladia atmosféru. Vybrať si môžete z rôznych vôní a osviežovačov vzduchu z našej ponuky.  

Vône americkej firmy California Scents predstavuj malé plechovky rôznych vôní. Voňavé plechovičky California Scents sú vyrobené z recyklovateľného materiálu, ktorého obsah tvoria tri kocky lisovaného prírodného materiálu. Obsah plechovičky je plne biologicky odbúrateľný vyrobený zo 100% organických prírodných vonných olejov a bez obsahu škodlivých látok, ktoré by akýmkoľvek spôsobom mohli poškodiť životné prostredie.

Overený a kvalitný osviežovač vzduchu Wunder-Baum závesný stromček rozvonia interiér vozidla, bytu či kancelárie. Skvelá a dlhodobo overená kvalita voňavých stromčekov WUNDER-BAUM do auta či obytného priestoru. Odstrihnite vrchnú časť obalu a osviežovač vzduchu zaveste aj s obalom tak, aby sa nedotýkal nejakého povrchu. Po každom týždni stiahnite obal o 1 cm, pri takomto postupe osviežovač vzduchu uvoľňuje vôňu až 7 týždňov.

zoznammriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa: